Укрексімбанк констатує, що погашення євробондів позитивно вплине на його фінрезультат

Все про економіку та фінанси

Укрексімбанк повідомляє, що в лютому отримав прибуток 99,5 млн грн і як наслідок з початку року (з урахуванням фінрезультату за січень) він склав 201,9 млн грн.

Як зауважує держбанк, "позитивну динаміку прибутку було досягнуто, зокрема, продовженням заходів з оптимізації балансу, які системно здійснювались протягом попереднього року". "Так, у лютому проведено розрахунки за зовнішніми запозиченнями, залученими свого часу не на найкращих для банку умовах. Зокрема, погашено синдикований кредит у «синтетичній» гривні та інші зовнішні зобов’язання загальним обсягом 4,7 мільярди гривень в еквіваленті, що сприятиме подальшому покращенню рівня прибутковості та здешевленню вартості фінансування для клієнтів", - йдеться в повідомленні Укрексімбанку.

«У лютому Укрексімбанк наростив обсяг кредитно-інвестиційного портфеля на 3,8 мільярди гривень, сконцентрувавшись на кредитуванні національних товаровиробників для збільшення експортних надходжень, реалізації проектів у сфері енергозбереження та підтримки ініціатив місцевих громад, наданні фінансового плеча військово-промисловому та паливно-енергетичному комплексам», – зауважив голова правління Укрексімбанку Євген Мецгер.

За даними банку, приріст коштів клієнтів у лютому склав 5,4 млрд грн (+5%).