У ВР внесуть законопроект про відтермінування штрафів для ФОПів за відсутність РРО

Все про економіку та фінанси

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив, що сьогодні до Верховної Ради буде внесено законопроект щодо мораторію до кінця року на штрафи за невстановлення реєстратора розрахункових операцій, за умови, що в подальшому РРО все ж буде встановлено, пише УНІАН.

Говорячи про результати наради з представниками фракцій та груп, заради якої в засіданні ВР оголошувалася перерва, Стефанчук, зокрема, повідомив, що стосовно мітингу, який відбувався біля парламенту напередодні, "поінформував колег про те, що на офіційному сайті Національної поліції вже висвітлена офіційна думка, є така інформація про те, що 63 особи, які були затримані, - вони вже відпущені, встановлена їхня особа".

Крім того, повідомив спікер, депутати виступають за те, аби інформація про відповідні події біля ВР та їх наслідки "була прокомунікована чи керівництвом МВС, чи керівництвом поліції в межах відповідного брифінгу".

"Також ми, люди, які завжди намагаються знайти компроміс, просили би, за можливості, знайти час і можливість зустрітися з представниками ФОПів для того, щоб пояснити ту ситуацію, яка стосується тих подій, які відбувалися вчора, і щодо їх кримінально-правової кваліфікації", - сказав Стефанчук.

Спікер також повідомив, що до ВР має бути подано законопроект щодо мораторію на штрафи для тих, хто не встановив реєстратор розрахункових операцій.

"Пропозиція, яка прозвучала від голови комітету (з питань фінансів, податкової та митної політики) Данила Гетманцева, - сьогодні до кінця дня буде поданий відповідний законопроект... по якому до кінця цього року не будуть сплачувати штрафи особи, які не встановили РРО, за умови, що вони встановлять", - повідомив голова ВР і висловив сподівання, що сесійна зала ВР підтримає цей законопроект.

26 січня триває акція протесту представників руху #SaveФОП під Верховною Радою, які протестують проти закону про обов`язковість касових апаратів.

25 січня вони оголосили безстрокову акцію протесту. Під парламентом було декілька тисяч людей, вони намагалися прорватися до будівлі парламенту, поліція почала їх відтісняти, що призвело до штовханини. Внаслідок сутичок між мітингувальниками та правоохоронцями під час акції протесту 25 січня 18 поліцейських та 3 учасники акції отримали тілесні ушкодження різної тяжкості.