У Вільнюсі обговорили корпуправління в українських держбанках

Все про економіку та фінанси

Глава НБУ Кирило Шевченко повідомив, що сьогодні у Вільнюсі взяв участь у щорічній міжнародній урядовій конференції Ukraine Reform Conference.

У панельній дискусії, присвяченій діловому та інвестиційному клімату в Україні, взяли участь також перший віце-прем‘єр Олексій Любченко, міністр енергетики Герман Галущенко, міністр екології Роман Абрамовський, регіональний директор Світового банку по Східній Європі Аруп Банерджи, керуючий директор регіонального відділення ЄБРР, відповідальний за зв’язки з країнами Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

"Говорили про можливі кроки для його поліпшення та досягнення економічного зростання. Обговорили сучасні підходи для зміцнення фінансового ринку, які впроваджує НБУ. Зокрема, реформування українського державного банківського сектору, зниження у ньому рівня NPL та роботу щодо забезпечення кращих практик корпоративного управління в державних банках. Обговорили також важливість нещодавнього ухвалення Верховною Радою змін до законодавства у сфері корпоративного управління та ризик-менеджменту, а також закону про платіжні послуги", - зауважив К. Шевченко.