Наглядова рада "Центренерго" призначила нового в.о. гендиректора

Все про економіку та фінанси

Наглядова рада "Центренерго" звільнила з посади в.о. генерального директора Юрія Власенка згідно з поданою ним заявою про звільнення за власним бажанням. Про це повідомляє прес-служба компанії, пише Liga.net.

Юрій Власенко очолював "Центренерго" з лютого 2021 року, коли відбулася зміна керівництва компанії

Новим в.о. гендиректора "Центренерго" наглядова рада призначила Віталія Довгаля, який займав посаду члена дирекції компанії з лютого поточного року.

У Довгаля понад 20 років досвіду управління підприємствами паливно-енергетичної галузі – на посадах директора, генерального директора і головного інженера.

Трудову діяльність розпочав у 1999 році на шахті Перевальська ДХК "Луганськвугілля" начальником дільниці. Має багаторічний досвід роботи на керівних посадах на підприємствах ДП Мирноградвугілля, ДП Національна Вугільна Компанія, "Керуюча компанія" Група Садова "і інші.

ПАТ "Центренерго" – державна енергетична компанія, яка займається виробництвом і постачанням електроенергії. Частка компанії в загальному обсязі виробленої в Україні електроенергії становить 8%. До складу компанії входять три теплові електростанції – Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Центренерго завершило 2020 рік з прибутком в 50 млн грн проти 2 млрд грн збитку за 2019 рік.