У Порошенка прокоментували позов Суркісів: пов`язали його з інтересами Коломойського

Все про економіку та фінанси

Прес-служба партії "Європейська солідарність" у коментарі для Liga.net заявила, що її лідер - п`ятий президент Петро Порошенко - не укладав ніякої угоди з братами Суркісами про придбання у них частки в телеканалі "1+1" і нікому не давав відповідних доручень.

Як зазначається, П. Порошенко категорично відкидає звинувачення і вважає позов Суркісів повністю безпідставним. Також на його думку, інформацію про позов поширили в ЗМІ з ініціативи колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

"Цілком ймовірно, що чи не єдиним мотивом подати "позов" проти Порошенка є намір підірвати позиції державного банку в справі проти колишніх власників, який зараз розглядається Високим Судом Правосуддя в Лондоні", - зазначили в прес-службі "ЄС".

Нагадаємо, 16 січня видання DT.UA з посиланням на джерело повідомило, що брати Суркіси подали позов на $140 млн проти Порошенка до Лондонського суду, в якому стверджують, що п`ятий президент уклав з ними контракт на покупку частки телеканалу "1+1", але договір не виконав. Також Суркіси кажуть, що після націоналізації Приват.анку і конвертації їх депозитів в його капітал Порошенко повернувся до угоди і запропонував їм заплатити їх же грошима з Привату.

Про те, що Суркіси судитимуться з Порошенком у справі про націоналізацію ПриватБанку, в травні 2019 року анонсував Коломойський.

Рішенням НБУ в 2016 році Суркіси були визнані інсайдерами Приватбанку. НБУ вказував, що Ігор Суркіс і Коломойський - акціонери телеканалу "1+1", що свідчить про зв`язок Суркісів з Приватбанком.

Сім`я Суркісів домагається в українських судах скасування рішення про визнання їх пов`язаними з банком особами. Наступне засідання у цій справі призначено на 31 січня. Після остаточного рішення суду у справі Суркісів буде продовжено розгляду справи про скасування націоналізації Приватбанку.