У наглядові ради "Укренерго" і "Укргідроенерго" призначені представники держави

Все про економіку та фінанси

За даними Мінекономіки, 19 липня відбулося чергове засідання Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, на якому було обрано представників від держави в наглядові ради ПрАТ «Укргідроенерго» та НЕК «Укренерго».

Як зазначається, представники держави заслуховуються на рівних засадах з кандидатами на посади незалежних членів.

“Держава в першу чергу зацікавлена, щоб її представники в наглядових радах були професійними, незаангажованими, мали бездоганну репутацію та відповідну кваліфікацію” - зазначив перший віце-прем`єр - міністр економіки Олексій Любченко.

У засіданні взяли участь Олексій Любченко, перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко, заступник міністра фінансів Юрій Драганчук, постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян, бізнес-омбудсмен Марчін Свєнчіцкі, заступник голови ЄБРР в Україні Ірина Кравченко, економіст Представництва МВФ в Україні Марія Чебанова.

Нагадаємо, що 6 липня 2021 року, відбулося засідання Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, під час якого обрали незалежних членів наглядової ради та представників від держави для АТ «Магістральні газопроводи України» (АТ «МГУ»).