У Кремлі очікують зустріч Байдена з Путіним влітку

Все про економіку та фінанси

Зустріч президентів Росії і США Володимира Путіна і Джо Байдена планується влітку, але точна дата і країна проведення поки не визначені, заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков в коментарі журналістам в понеділок, передає ТАСС, констатує "Українська правда".

"Дійсно, певні пропозиції були озвучені, дати я поки підтвердити не можу. Наразі жодних домовленостей щодо дат немає. Насправді йдеться про літні місяці... ще треба проаналізувати багато різних факторів, щоб вийти на якісь остаточні домовленості... Ще не називалася жодна країна, (де може пройти зустріч – ред.)", - сказав Пєсков.

При цьому прес-секретар російського президента залишив без коментарів можливість зустрічі лідерів двох країн під час запланованого на середину червня європейського турне Байдена, додавши, що така пропозиція "була під час телефонної розмови" президентів.

Нагадаємо, 13 квітня президент США Джо Байден у телефонній розмові з президентом РФ Володимиром Путіним закликав його знизити напруженість на кордоні України, де Москва концентрує військові сили.

Американський лідер також запропонував Путіну в найближчі місяці зустріч на вищому рівні в третій країні для обговорення всього спектру проблем, що стоять перед США і Росією.