У "червону" зону переходять ще 7 областей, - міністр

Все про економіку та фінанси

За результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалено встановити з 00:00 30 жовтня "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, пише "БізнесЦензор".

Урядовець нагадав, що "червоний" рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіонах.

Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо.

Водночас обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів вакциновані.

Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

Раніше Держкомісія з питань ТЕБ та НС з 15 жовтня встановила "червоний" рівень епідемічної небезпеки та посилила карантинні обмеження на території Херсонської області, з 18 жовтня – на території Запорізької, Одеської, Донецької та Дніпропетровської областей, з 23 жовтня – на території Сумської області, з 26 жовтня - у Рівненській та Миколаївській областях.

Вчені НАН прогнозують, що вже наступного тижня Україні фіксуватимуть до 30 тисяч нових випадків заражень коронавірусом щодня, пише zn.ua.

За даними МОЗ, за минулу добу в Україні було виявлено 22 574 нових випадків COVID-19. Госпіталізували 5925 осіб, оуджали - 11 593 особи, померли - 692.