Сумська область із 23 жовтня буде в "червоній" зоні, - міністр

Все про економіку та фінанси

Міністр Кабміну Олег Немчінов повідомив, що в Україні стане на одну "червону" зону більше - Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила посилити карантин у Сумській області, пише "РБК-Україна".

За словами Немчінова, Сумська область увійде до "червоної" зони карантину опівночі 23 жовтня.

Після посилення карантину в області під забороною буде робота кафе та ресторанів, ТРЦ, кінотеатрів, театрів, непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів, закладів культури. Також забороняється проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів. Уникнути обмежень можна лише за умови, що 100% відвідувачів, персоналу закладів чи організаторів заходів повністю вакциновані від коронавірусу. Навчальні заклади можуть працювати в очному форматі лише за умови, що 100% персоналу пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Однак це не стосується дитсадків та 1-4 класів.

Також Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила Чернігівській, Львівській, Рівненській та Житомирській областям посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм і збільшити ліжковий фонд. А також запровадити додаткові карантинні обмеження на території об`єднаних територіальних громад, в яких фіксуються найбільші спалахи COVID-19.

Нагадаємо, із 15 жовтня Херсонська область увійшла до "червоної" зони адаптивного карантину. Із 18 жовтня до "червоної" зони приєдналися ще чотири області: Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська.