Трирічні договори з "Нафтогазом" уклали 440 виробників тепла

Все про економіку та фінанси

Група "Нафтогаз" повідомляє, що станом на 5 серпня трирічні договори на постачання газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» уклав 441 виробник тепла. Це близько 41% підприємств, що отримували газ від Нафтогазу в попередньому опалювальному сезоні.

Лідером за динамікою укладання угод є Волинська область — всі 7 підприємств, що виробляють тепло й гарячу воду та співпрацювали з Нафтогазом минулого року, вже мають договори. До трійки також увійшли Черкаська та Вінницька області — там 76% та 68% підприємств, які традиційно співпрацюють з Нафтогазом, вже уклали угоди.

Аутсайдерами поки що залишаються Одеська, Івано-Франківська та Чернівецька області — лише 25% підприємств мають укладені договори.

Коментар "Нафтогазу":

"Закликаємо українців, які користуються послугами централізованого гарячого водопостачання та опалення, перевірити, чи має ваш виробник тепла відповідний договір на постачання газу. Тільки так можна впевнитись, що опалювальний сезон почнеться для вас без проблем та затримок.

Нагадуємо, що 20 травня 2021 року припинив діяти режим спецобов’язків (ПСО). Тепер виробники тепла можуть самостійно обирати постачальника газу.

Одна з найкращих пропозицій – у Нафтогаз Трейдинга: компанія пропонує підприємствам ТКЕ та ОСББ укласти трирічні угоди на постачання газу за довгостроковою ринковою ціною. Ціна на перший рік становить 7,42 грн за один кубометр газу (з 1 червня 2021 року по 31 травня 2022 року, з ПДВ, без урахування тарифу оператора газотранспортної системи)".