Торговельне фінансування: Укргазбанк отримав від ЄБРР дві відзнаки

Все про економіку та фінанси

ЄБРР визнав найбільш успішні банки-партнери з усього світу та найактивніших гравців у Green TFP 2020. При цьому Укргазбанк отримав нагороди одразу у двох номінаціях, інформує держбанк:

1. Угода року (Deal of the year — Green trade)

Укргазбанк здобув цю перемогу спільно з банком SEB (Фінляндія) за сприяння відповідальному ставленню до природних ресурсів та довкілля (зокрема, управління лісовими ресурсами) шляхом підтримки торгівлі екологічною перероблюваною паперовою продукцією. А це зменшує викиди СО2, що еквівалентно посадці понад 700 тисяч дерев.

Цьому передувало фінансування Укргазбанком закупівлі клієнтом екологічно чистої паперової сировини у фінської компанії – одного з найбільших виробників такої сировини у світі. "Цю сировину наш клієнт використовує для виробництва еко-посуду відомих світових брендів в Україні", - зауважує Укргазбанк.

Green TFP дозволяє банкам-партнерам використовувати свої механізми фінансування торгівлі для підтримки експорту, імпорту та місцевого розподілу сучасних технологій та матеріалів відповідно до підходу ЄБРР щодо переходу до зеленої економіки (GET).

2. Найактивніший банк-емітент в Україні

Програма сприяння торгівлі ЄБРР (TFP) відзначила найуспішніші банки-партнери у 2020 році. Церемонія нагородження відбулася під час першої віртуальної інформаційної сесії TFP 30-ї щорічної зустрічі ЄБРР.

У рамках програми підтримки торгівлі ЄБРР Укргазбанк здійснив найбільшу кількість угод торговельного фінансування за участі ЄБРР (випуск акредитивів, контргарантій тощо) серед інших українських банків, які беруть участь у цій програмі.

"Флагманська програма ЄБРР відіграла життєво важливу роль у підтримці торгівлі в регіонах ЄБРР з початку світової пандемії коронавірусу у 2020 році", - зазначає Укргазбанк.