Теймур Багіров очолив наглядову раду Укргазбанку

Все про економіку та фінанси

Теймур Багіров призначений головою наглядової ради Укргазбанку у зв’язку із заявою Шреніка Давди про припинення ним повноважень голови наглядової ради для виконання інших професійних обов’язків. Відповідне рішення було прийняте на річних загальних зборах акціонерів банку, йдеться в заяві Укргазбанку.

Шренік Давда зазначив: «Для мене було великою честю очолювати наглядову раду Укргазбанку, і, звісно, я хотів би подякувати своїм колегам, Міністерству фінансів та НБУ за підтримку і довіру. Буду радий продовжити працювати у наглядовій раді Укргазбанку як незалежний член ради. Теймур Багіров має справді унікальну кваліфікацію та досвід щоб вести банк на його шляху до приватизації. Теймур входить до складу наглядової ради з 2015 року, був заступником голови наглядової ради унепростий період трансформації банку, очолював та входив до складу ключових комітетів наглядової ради. Буду радий підтримувати його й надалі у новій ролі».

Нагадаємо, Теймур Багіров увійшов до складу наглядової ради Укргазбанку в 2015 році, коли банк почав дієву реформу системи корпоративного управління, що дозволило зосередитися на розвитку профільного бізнесу та посиленню його ринкових позицій.

«Маю за честь працювати в Укргазбанку з 2015 року і разом з керівництвом та наглядовою радою банку бути частиною вражаючої історії трансформації, яка забезпечила Укргазбанку провідні позиції в банківському секторі України. «Зелене» фінансування та екобанкінг, оновлені бізнес-процеси та продукти, всебічна міжнародна співпраця, стратегічне партнерство з IFC – це все спільне досягнення команди банку, яка має потужну підтримку акціонера – Міністерства фінансів України та наших міжнародних партнерів. Я безмежно вдячний Шреніку Давді, який очолював ці зміни з 2018 року і надалі залишатиметься у наглядовій раді банку. Як новий очільник наглядової ради я докладатиму усіх зусиль аби допомогти команді Укргазбанку побудувати потужну і сучасну банківську установу, яка буде надійним партнером для клієнтів та міжнародних інвесторів», – зазначив Теймур Багіров.

Тож склад наглядової ради Укргазбанку наразі є таким:

- Багіров Теймур Мамедович – голова наглядової ради, незалежний член наглядової ради;
- Шевальов Артем Валентинович – заступник голови наглядової ради (представник акціонера – Держави Україна);
- Давда Шренік Діраджлал – незалежний член наглядової ради;
- Коняс Славомір Роман – незалежний член наглядової ради;
- Блащук Юрій Олександрович – незалежний член наглядової ради;
- Волчко Оксана Юліанівна – незалежний член наглядової ради;
- Улютін Денис Валерійович – член наглядової ради (представник акціонера – Держави Україна).