Суд зняв заборону на продаж Промінвестбанком ще низки активів

Все про економіку та фінанси

28.12.2021 Госпсуд м. Києва задовольнив заяву Промінвестбанку в справі №910/4164/20 та скасував заборону на продаж банком

- прав кредитної вимоги до ПрАТ "АВК" (м. Маріуполь); Дочірнього підприємства "Ілліч-Агро Донбас" ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат" імені Ілліча"; ПП "Евро-Вет";

- низки об`єктів нерухомості в різних регіонах України (йдеться в т.ч. про будівлю центрального офісу Промінвестбанку в центрі Києва).

Згадана заборона була введена ухвалою цього суду від 04.02.2021 на вимогу ТОВ “Крим Дівелопмент” (одна з "приватівських" структур, яка на підставі рішення Арбітражного суду Гааги стягує компенсацію з РФ за відібрану в Криму нерухомість): тоді було накладено арешт на 99,77% акцій Промінвестбанку, а також на все рухоме й нерухоме майно банку, його майнові права, цінні папери та кошти на рахунках в інших банках (у т.ч. на коррахунку в НБУ) в межах суми 169,8 млн дол, яка стягується у виконавчому провадженні №59036926.

Додамо, що 16.08.2021 Окружний адмінсуд м. Києва задовольнив клопотання Промінвестбанку та в рамках справи №640/16910/21 скасував заборону на продаж прав кредитної вимоги банку до низки позичальників (у т.ч. ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Велта" і ТОВ "Звездапарк", ПрАТ "Запоріжтрансформатор" і ТОВ "Енерджі Сервіс", ТОВ "Вітряний парк "Новоазовський" тощо).

Як писав Finbalance, НБУ в грудні прийняв рішення про відсторонення від посад глави правління Промінвестбанку та глави наглядової ради цієї фінустанови.