Суд відкрив справу про банкрутство "Білоцерківської ТЕЦ" Жеваго

Все про економіку та фінанси

14 квітня Госпсуд Київської області відкрив провадження в справі №911/593/20 про банкрутство ПрАТ “Білоцерківська теплоелектроцентраль” (пов’язане з Костянтином Жеваго).

Згідно з судовими матеріалами, ініціатор відповідної процедури - ТОВ “Фінансова компанія “Інвестохіллс Веста”, яке заявляє про вимоги до ПрАТ “Білоцерківська теплоелектроцентраль” на 1,25 млрд грн.

Серед засновників ТОВ "ФК "Інвестохіллс Веста" - Андрій Волков (екс-глава Альфа-Банку; на ринку його пов’язують у т.ч. з Павлом Фуксом).

Нагадаємо, що фінкомпанія “Інвестохіллс Веста” придбала у ФГВФО активи банку “Фінанси та кредит” (який належав К. Жеваго), серед них - у т.ч. права вимоги до ПрАТ “Росава” (теж у процедурі банкрутства і теж пов’язане з К. Жеваго). Пов’язана з К. Жеваго компанія оскаржує продаж відповідного пулу активів Фондом гарантування для “Інвестохіллс Веста”.

Майновий комплекс “Білоцерківської теплоелектроцентралі” був переданий в іпотеку для НБУ як забезпечення боргів банку “Фінанси та кредит” по рефінансуванню.