Суд повторно залишив без розгляду позов Коломойського до консультантів Приватбанку

Все про економіку та фінанси

Приватбанк заявив, що 18.10.2021 Соломʼянський райсуд м. Києва залишив без розгляду позов Ігоря Коломойського до банку, НБУ, Мінфіну, Kroll Associates U.K. LLP, AlixPartners Services UK LLP, Hogan Lovells International LLP, ТОВ "АліксПартнерз (Україна)", ТОВ "Астерс Консалт", ТОВ "Астерс" про визнання недійсними договорів та припинення дій.

Як зазначає банк, причиною для такого рішення стало те, що позивач не усунув недоліки позовної заяви, які були встановлені судом ще в січні 2020 року.

За даними Приватбанку, І. Коломойський звернувся з цим позовом в грудні 2017 року. Позов обгрунтовано тим, що консультанти Приватбанку та НБУ під час виконання оскаржуваних договорів використовують персональні дані І. Коломойського без його згоди.

15.12.2017 суддя винесла ухвалу про забезпечення позову шляхом накладення заборони на виконання оскаржуваних договорів. У липні 2019 року цивільну справу було передано до провадження іншій судді, яка прийшла до висновку, що позовна заява містить численні недоліки, в зв`язку з чим її необхідно залишити без руху. Зрештою у вересні 2020 позовну заяву І. Коломойського залишено без розгляду через неусунення позивачем недоліків позовної заяви, встановлених ухвалою про залишення позовної заяви без руху.

Згодом адвокати І. Коломойського оскаржили цю ухвалу в апеляційному порядку, а за ухвалою Верховного Суду справу було направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду. Проте, як інформує Приватбанк, ні позивач, ні його уповноважені представники не вчинили дій на усунення недоліків позовної заяви.

18.10.2021 суд виніс ухвалу, згідно з якою позов І. Коломойського було повторно залишено без розгляду.