Суд поновив на роботі екс-главу департаменту реєстраційних питань та ліцензування НБУ

Все про економіку та фінанси

Екс-директор департаменту реєстраційних питань та ліцензування НБУ Олександр Завадецький, який був звільнений з Нацбанку наприкінці 2016 року на фоні конфлікту з керівництвом НБУ, повідомив, що суд поновив його на роботі.

Нагадаємо, в кінці минулого року НБУ заявляв, що реорганізував діяльність департаменту реєстраційних питань та ліцензування, перетворивши його на управління реєстрації та ліцензування "на правах самостійної структурної одиниці Національного банку" (цитата з офіційного повідомлення).

О. Завадецький в коментарі для Finbalance з приводу ситуації, яка склалася, зауважив наступне: «За законом, мають поновити ліквідовану посаду і поновити мене на ній. Замість цього, щоб зімітувати виконання рішення суду, мене призначили директором департаменту виїзних перевірок, без мого відома. Ймовірно, з цієї посади будуть повторно звільняти. Якщо дійсно так трапиться, це буде незаконно, а значить знову буде суд. І ще момент. Мені мають виплатити біля 1 млн грн за вимушений прогул. Причому за законом цю суму Гонтарева повинна компенсувати НБУ».

Інтерв’ю Олександра Завадецького щодо його конфліктів з керівництвом НБУ читайте тут. Коментарі заступниці глави НБУ Катерини Рожкової – тут.

Коментарі О. Завадецького щодо націоналізації Приватбанку – тут і тут.

P.S.

21.12.2017 О. Завадецький повідомив, що "один з районних судів виніс ухвалу якою зобов‘язав Генеральну прокуратуру відкрити кримінальне провадження та розслідувати моє незаконне звільнення з НБУ у жовтні 2016".