Суд на вимогу ГПУ наклав новий арешт на активи "приватівців"

Все про економіку та фінанси

22 березня Печерський райсуд м. Києва в рамках кримінального провадження №42014000000001261 (щодо можливого виведення рефінансування, залученого Приватбанком в НБУ до націоналізації) за клопотанням Генпрокуратури наклав новий арешт на активи низки компаній, які прямо й опосередковані пов’язані з “приватівцями” та їх партнерами.

Як зазначається, ці активи були передані Нацбанку в іпотеку/заставу як забезпечення боргів Приватбанку по рефінансуванню.

Йдеться про такі компанії та їх арештоване майно:

- ТОВ “Скорзонера” (11 земельних ділянок за адресою Івано-Франківська область, м. Яремче, с. Поляниця; паркінг площею 29 799,9 кв.м, за адресою Івано-Франківська область, м. Яремче, с. Поляниця, участок Щивки, будинок 3/2);
- ТОВ «Арт - Лаб Груп» (земельна ділянка за адресою Івано-Франківська область, м. Яремче, с.Поляниця);
- ТОВ «Тех - Трейд - Інвест» (магазин площею 39,80, за адресою Івано-Франківська область, м. Яремче, с. Поляниця);
- ТОВ “Гаджибей” (8 земельних ділянок за адресою Одеська область, Овідіопольський район, Дальницька сільська рада, масив «Золотий берег»);
- ТОВ “Приватофис” (144 приміщення, будівлі в Криму, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Запорізькій, Львівській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях);
- ТОВ "Істейт-Сервіс" (3 приміщення у Волинській області);
- ТОВ "Спектрум-Енерго" (3 приміщення в Донецькій, Харківській, Хмельницькій областях);
- ТОВ "Перспектива-Інвестмент" (23 квартири, приміщення в м. Дніпро);
- ПАТ "Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат" (2 тепловози);
- ПАТ "Нікопольський завод феросплавів" (69 платформ, тепловозів, електровозів, цистерн).

Нагадаємо, на початку лютого Печерський райсуд м. Києва в рамках цього ж кримінального провадження накладав арешт на інші активи “приватівських” структур, у т.ч. майна частини зі згаданих вище компаній: ТОВ «Скорзонера» (власник активів на курорті “Буковель”), ПАТ "Нікопольський завод феросплавів", ТОВ “Приватофис”, ТОВ “Перспектива Інвестмент”, ТОВ "Гаджибей".

Як звертав увагу Finbalance, частина з активів “приватівців”, які потрапили під лютневий арешт, у вересні 2017 року вже арештовувалися судом. Причому знову ж таки - в межах все того ж кримінального провадження №42014000000001261 (деталі - тут і тут).

P.S.

Як пише liga.net, НБУ готується оскаржити арешт активів групи "Приват", який був накладений Печерським райсудом м. Києва за клопотанням Генпрокуратури, повідомили в прес-службі НБУ з посиланням на юрдепартамент регулятора.

"Таке рішення може порушувати законні права та інтереси Національного банку як забезпеченого іпотекою кредитора", - зазначили в Нацбанку.