FT: Берлін відхиляє спроби Москви підірвати торгову угоду ЄС та України

Все про економіку та фінанси

Німеччина відхилить будь-яку спробу Росії нав`язати перегляд торгової угоди між ЄС і Україною. Але Берлін готовий обговорювати технічні поправки, повідомляє The Financial Times.

Німецький уряд добиватиметься від Брюсселя твердої відповіді на вимогу Володимира Путіна провести нові переговори щодо торговельної угоди і "систематичних поправок", повідомляють автори статті Стефан Уегстіл і Петер Шпіегль.

"Німеччина також наполягає на тому, щоб не було ніякого послаблення санкцій, введених проти Росії", - відзначає видання.

"Хоча нові санкції були введені в цьому місяці, вони будуть переглянуті послами ООН у вівторок з метою виправити, призупинити або скасувати їх. Але, за словами чиновників, немає ніяких ознак того, що обмежувальні заходи будуть припинені або змінені", - йдеться в статті .

"Слід зазначити, що мали місце деякі позитивні зміни, найбільш позитивні за кілька місяців, - заявив один чиновник ЄС, який бере участь в переговорах. - Але вони [росіяни] все ще перетинають [український] кордон, як і раніше йде війна за принципом око за око".

Inopressa