Строк подання інформації про бенефіціарів можуть продовжити на рік, - законопроект

Все про економіку та фінанси

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №5807 про внесення змін до деяких законів щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи, пише "Дебет-Кредит".

Нагадаємо, з 11 липня розпочалася кампанія з оновлення даних про бенефіціарів. Граничним терміном подання відповідних документів є 10 жовтня.

А за порушення термінів подання інформації про бенефіціарів чекатиме накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, вповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від 17 000 до 51 000 грн.

20 липня у Верховній Раді група народних депутатів зареєстрували законопроект №5807 про внесення змін до деяких законів України щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи. Текст проєкту наразі не оприлюднено.

Проте співавтор проєкту нардеп Ігор Фріс розповів на своїй сторінці у Фейсбук деякі його подробиці.

Як уточнюється, законопроєктом запропоновано продовжити термін на подання структури власності на 1 рік та звільнити від обов`язку подачі структури власності юридичних осіб, де засновниками є виключно фізичні особи.