Столтенберг: РФ не виводить війська, а перегруповує, щоб посилити наступ на Донбасі

Все про економіку та фінанси

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг стверджує, що Росія не відводить військ, як про це було заявлено нещодавно, а лише переміщує їх, намагаючись перегрупувати та посилити наступ у районі Донбасу, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми чули нещодавні заяви про те, що Росія згорне воєнні дії навколо Києва та на півночі України. Але Росія неодноразово брехала про свої наміри. Тож про Росію можна судити лише за її діями, а не за її словами. За даними нашої розвідки, російські частини не відходять, а переміщуються. Росія намагається перегрупуватися, поповнити запаси та посилити наступ у районі Донбасу", - повідомив він на пресконференції у четвер у Брюсселі.

Столтенберг також зазначив, що одночасно з цим Росія продовжує чинити тиск на Київ та інші міста. "Тож можна очікувати додаткових наступальних дій, які приносять ще більше страждань", - зазначив генсек НАТО.

У зв`язку з цим він знову закликав Росію "покласти край цій безглуздій війні, вивести усі свої війська та сумлінно вести переговори". 

«Ми повинні продовжувати надавати зброю Україні. Союзники по НАТО будуть продовжувати постачати зброю в Україну стільки, скільки це буде необхідно. Це надзвичайно важливо, тому що Україна бореться на війні за свободу, за демократію, за наші спільні цінності», – сказав Столтенберг, зауважує "Радіо Свобода".