США можуть збільшити макроекономічну допомогу Україні

Все про економіку та фінанси

США готові взяти участь в конференції донорів та інвесторів для України, що відбудеться восени в Києві й підтримати позицію України на засіданні Виконавчої Ради МВФ 29 серпня з метою виділення другого траншу за програмою Stand-By. Також Сполучені Штати можуть збільшити макроекономічну допомогу для України. Про це в телефонній розмові з Президентом України заявив віце-президент США Джозеф Байден, повідомляє прес-служба глави держави.

Дж. Байден привітав П. Порошенка з Днем прапора та Днем Незалежності. Петро Порошенко подякував, зазначивши, що це є також особливим днем і для Джо Байдена, адже на окрузі Делавер, від якого він був обраний американським сенатором, проживає велика кількість представників української діаспори.

Петро Порошенко та Джо Байден обговорили ситуацію з порушенням міжнародного права з боку Росії, яка направила свій "гуманітарний" конвой до Луганська. Петро Порошенко подякував США за реагування та підтримку позиції України під час вчорашнього засідання Ради Безпеки ООН. Співрозмовники домовилися координувати дії для подальшого реагування на виклики та загрози, спричинені діями Росії.