Сологуб завершує роботу в НБУ, планує працювати в МВФ

Все про економіку та фінанси

Рада Національного банку повідомила, що 23 червня погодила звільнення Дмитра Сологуба з посади заступника глави НБУ у зв’язку із закінченням строку його повноважень 10 липня 2021 року. Останнім днем строку повноважень Д. Сологуба буде 12 липня 2021 року (оскільки 10 липня 2021 року – вихідний день).

Д. Сологуб відповідає за роботу блоку “Монетарна стабільність”, до якого входять Департамент монетарної політики та економічного аналізу, Департамент статистики та звітності, Департамент фінансової стабільності, Департамент методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ, Управління європейської інтеграції та міжнародних програм.

“Нині Національний банк визначається з підбором кандидатури майбутнього заступника голови Національного банку, який зможе не лише зберегти, але й примножити здобутки Національного банку у сфері монетарної стабільності.

Водночас згідно зі статтею 20 Закону України “Про Національний банк України”, з метою забезпечення неперервності процесів центробанку, заступник голови НБУ Дмитро Сологуб, строк повноважень якого закінчиться 12 липня 2021 року, може перебувати на посаді до вступу на посаду новопризначеного заступника голови, повноцінно виконувати усі покладені на заступника голови Національного банку повноваження, зокрема брати участь у засіданнях правління Національного банку та ухваленні рішень, засіданнях комітетів з монетарної політики, фінансової стабільності тощо”, - йдеться в заяві Ради НБУ.

Д. Сологуб у коментарі для Liga.net повідомив, що переходить на роботу в вашингтонський офіс Міжнародного валютного фонду.

"Я буду працювати в Monetary and Capital Markets Department в підрозділі корпоративного управління центробанків", - уточнив Д. Сологуб.

За його словами, ця робота не перетинається з питаннями співпраці України і МВФ.