"Слуги народу" запропонували ВР звільнити Марченка з посади міністра фінансів

Все про економіку та фінанси

Нардепи від "Слуги народу" зареєстрували у Верховній Раді проєкт постанови №5449 про звільнення Сергія Марченка з посади міністра фінансів, пише "Українська правда".

Проєкт переданий на розгляд керівництву парламенту, тексту та інших документів наразі немає.

Серед авторів законопроєкту – "Слуги народу" та два колишніх члени фракції – Олександр Юрченко (наразі позафракційний) та Антон Поляков ("За майбутнє").

Нагадаємо, у Раді вже є постанова про звільнення Марченка, зареєстрована у грудні 2020 року. Автор – позафракційний Андрій Деркач, якого США назвали російським агентом.

"Слуга народу" Данило Гетманцев звинувачував Марченка у зриві реформи Державної митної служби.

P.S.

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що пстанова про звільнення Сергія Марченка з посади міністра фінансів була ініціативою окремих представників фракції "Слуга народу", і вивчивши питання, вони відкликали проєкт постанови. За його словами, відповідна заява на ім`я голови Верховної Ради про відкликання проєкту постанови уже написана.

"На сьогодні немає офіційних пропозицій по заміні того чи іншого урядовця. Є багато чуток про те, що зміни можливі чи десь обговорюються. Ніхто з урядовців не є вічним. Але станом на сьогодні пропозицій по заміні когось із урядовців, які б набрали 226 голосів "за", - немає", - підкреслив Корнієнко.