Ситник - про справу Приватбанку: можливі збитки - понад 100 млрд

Все про економіку та фінанси

Директор НАБУ Артем Ситник в ефірі "Радіо НВ" заявив, що сума збитків в межах кримінальної справи по Приватбанку може становити понад 100 млрд грн.

Він зазначив, що ця сума - орієнтовна, водночас вона становить 50% від загального фінансового збитку в усіх справах, що розслідуються НАБУ.

27 серпня відбулася презентація фільму Слідство.Інфо «Зірвати банк», який, як зазначали автори, заснований на даних звіту детективного агентства Kroll. Як констатувалося, Ігор Коломойський та/або члени його сім`ї через ланцюжок фірм можуть володіти мінімум двома віллами в Ізраїлі, елітною нерухомістю в Швейцарії, Франції, двома яхтами (65 і 90 метрів).

У серпні Мін`юст США публічно звинуватив І. Коломойського у відмиванні коштів, повідомив про подані позови щодо цивільної конфіскації двох об`єктів нерухомості. Окремо зазначалося, що ФБР здійснює розслідування (у рамках якого були проведені обшуки, - ред.).

І. Коломойський наголошував, що всі гроші, використані для придбання нерухомості в США, були його власними, отриманими від продажу металургійних активів для групи “Євраз” та від інших бізнесів.