Шойгу каже, що російська армія буде зосереджувати свої сили на "визволенні" Донбасу

Все про економіку та фінанси

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу, який протягом останніх кількох тижнів не з`являвся на публіці, виступив перед міністерством та заявив, нібито основні завдання першого етапу війни, яку росіяни продовжують називати "спецоперацією", виконані. Його звернення транслював телеканал Міноборони "Звезда", повідомляє zn.ua з посиланням на російську редакцію "Радіо Свобода".

За словами російського міністра, армії України "завдано суттєвої шкоди". Він переконує, нібито наші військово-повітряні сили, ППО та військово-морські сили "перестали існувати".

Шойгу зазначив, що тепер російська армія буде зосереджувати свої сили на "визволені" Донбасу. Це є головною ціллю війни, за його словами, яка не закінчиться, поки Москва не виконає усі поставлені цілі.

Варто зауважити, що в Генштабі ЗСУ сьогодні також повідомили, що окупаційні сили почали виводити окремі підрозділи своїх збройних формувань з територій Київської та Чернігівської областей. Однак, зберігається висока загроза нанесення окупантами ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури.

Шойгу також відреагував на ймовірне постачання в Україну бойових літаків та систем ППО від країн НАТО для захисту неба. За його словами, якщо це станеться - реакція Росії буде "адекватною".

"Відслідковуємо заяви лідерів окремих країн НАТО про намір постачати літаки та системи ППО в Україну. У разі їхньої реалізації адекватно прореагуємо", - сказав Шойгу на селекторній нараді у вівторок.