Шмигаль: Україна за три місяці отримала від союзників $7 млрд

Все про економіку та фінанси

31 травня прем`єр Денис Шмигаль повідомив, що за три місяці підтримка союзників для України склала 7 млрд доларів.

«Щодня ми працюємо і ведемо перемовини, аби допомога збільшувалася. Наприклад, сьогодні затвердимо умови залучення фінансової підтримки від Уряду Канади на суму майже 800 млн доларів. Раніше наші канадські друзі вже надали підтримку на майже 400 млн доларів, і ми вдячні за ці дуже важливі для України кошти», — зазначив Денис Шмигаль.

Як підкреслив Прем’єр-міністр, Уряд продовжує розвивати спільні проекти і з європейськими партнерами. Так, Кабінет Міністрів затвердив проект Угоди з Європейським Союзом, який передбачає виділення Україні 330 млн євро.

«Це кошти для підтримки економіки України та наших людей в умовах військової агресії росії. Вдячні за таку допомогу», — відзначив очільник Уряду.

Денис Шмигаль також подякував європейським партнерам за погодження 6-го пакету санкцій проти росії, який включає часткове ембарго на нафту. Як зауважив прем’єр-міністр, кремлівський режим може втратити від 10 до 25 млрд доларів від цього рішення, і це додатково позбавить його можливості фінансувати війну проти України та всієї Європи.