Шмигаль: теплокомуненерго будуть купувати газ за ринковими цінами із 20 травня

Все про економіку та фінанси

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що з 20 травня уряд більше не буде регулювати ціни на газ для теплокомуненерго. І, відповідно, не зобов’язує «Нафтогаз» продавати блакитне паливо для них за фіксованою ціною.

“Це ще один важливий крок до створення повноцінного ринку газу. Це крок, який нарешті дасть можливість місцевій владі взяти відповідальність перед людьми за тарифи на тепло та гарячу воду.

Неефективність менеджерів комунальних підприємств більше не буде покриватися фіксованою ціною на газ. Тепер всі ТКЕ, більшість з яких належить місцевій владі, будуть укладати контракти із газопостачальними компаніями самостійно.

Доручив Мінрегіону та Міненергетики протягом трьох тижнів виконати всі положення меморандуму між урядом та головами міст України. Міністерства мають надати пропозиції щодо законопроєкту про погашення заборгованості за різницю в тарифах перед ТКЕ”, - зауважив глава Кабміну.

За його словами, згідно з роз’ясненнями НКРЕКП, зміна постачальника можлива навіть за умови наявності заборгованості за газ.