Шмигаль: пропонуємо членам наглядової ради "Нафтогазу" попрацювати ще один рік

Все про економіку та фінанси

14 травня прем`єр Денис Шмигаль під час зустрічі з послами країн G7 та ЄС повідомив, що Кабмін запропонував членам наглядової ради "Нафтогазу" підписати контракти ще на рік - тобто на той же термін, що і з новим главою правління компанії, йдеться в офіційному повідомленні уряду.

«Членам наглядової ради НАК «Нафтогаз України» надійшла пропозиція від акціонера залишитися на рік. За цей час ми проведемо прозорий і публічний відбір кандидатів до нової наглядової ради, а вже після цього конкурс на нового СЕО компанії. Уряд готовий зробити кроки на зустріч заради того, щоб забезпечити стабільність компанії в цей перехідний період», — зауважив глава Кабміну.

За словами Д. Шмигаля, на зустрічі з членами наглядової ради "Нафтогазу", яка відбулася 13 травня та в якій взяли участь в т.ч. представники Офісу президента, також обговорювалася можливість приєднання до наглядової ради НАКу представника США. Він додав, що уряд сподіватиметься на позитивне рішення наглядової ради.

Глава Кабміну запевнив, що уряд незмінно налаштований на продовження реалізації реформи корпоративного управління та інших ключових для України реформ, а одним із перших кроків для перезапуску реформи корпоративного управління має стати відновлення роботи номінаційного комітету.

«Було б добре бачити комітет, який би став не тільки інструментом відбору якісних кандидатів для наглядових рад, але й майданчиком для обговорення проблемних питань, які у нас виникають у багатьох компаніях», — додав глава уряду.

Під час зустрічі Денис Шмигаль запропонував голові Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасу долучити до роботи номінаційного комітету представників Європейського Союзу.