Глава Укргазбанку не вірить, що Брокбізнесбанк поверне 700 млн грн боргу

Все про економіку та фінанси

Глава правління Укргазбанку Кирило Шевченко не вірить, що Брокбізнесбанк поверне Укргазбанку борг на 700 млн грн, випливає з його інтерв’ю для Finbalance.

«Вимоги Укргазбанку заявлені в ліквідаційну масу Брокбізнесбанку – після виплат вкладникам, вимог Фонду гарантування. Який шанс, що хоча б щось отримаємо? Як на мене, він тяжіє до нуля. Резерв під відповідну заборгованість у нас повністю сформований», - констатував банкір.

Коментуючи ж розслідування Генпрокуратури щодо виведення з Укргазбанку 500 млн грн. (входять у зазначену вище суму) при сумнівних операціях з Брокбізнесбанком та ДІУ, К. Шевченко зазначив, що «про юридично-правоохоронну складову сказати щось предметно не можу». «Йде слідство, до нас приходять, роблять виїмки документів», - зауважив керівник Укргазбанку.

При цьому він розповів, що з людей, які фігурують у цьому кримінальному провадженні, «зрештою, ніхто не працює» в Укргазбанку. «Це не означає, що вони ніде не працюють. Частина людей, наприклад, в НБУ», - додав К. Шевченко.