Шефір і поліція назвали версії замаху на нього

Все про економіку та фінанси

Перший помічник президента Сергій Шефір заявив, що можливою причиною замаху на нього була спроба залякування керівництва держави, пише Lb.ua.

"Вже чув кілька ідіотських версій. Ніяких конфліктів у команді немає, все що було сказано до цього - це фейки. У нас команда дружня, злагоджена. Все що я можу сказати, моя думка, замах скоєно з мотивів залякування вищих ешелонів влади, але треба розуміти що президент дуже вольова людина, має стержень, його не залякати", - сказав Шефір на брифінгу в Міністерстві внутрішніх справ.

Голова Національної поліції Ігор Клименко підтвердив, що озвучена Шефіром версіє розглядається слідством як одна з основних.

"Три основні версії, які розглядає Національна поліція: у зв’язку з державною діяльністю, з метою тиску на вище керівництво держави, з метою дестабілізації політичної ситуації, в тому числі розглядається й версія за участю спецслужб іноземних держав", - сказав Клименко.

Нагадаємо, що замах на Шефіра стався близько 10 години ранку на автомобільній дорозі, що веде до Києва, коли помічник президента їхав на роботу.

Невідомі зловмисники випустили в автомобіль, де знаходився Шефір, автоматну чергу. Три кулі попали у водія політика, але сам він не постраждав.