Ще 7 областей можуть перейти в "червону" зону вслід за Сумщиною, - міністр

Все про економіку та фінанси

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов повідомив, що вже найближчим часом до "червоної" зони можуть потрапити Житомирська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Хмельницька та Чернігівська області, якщо не посилять протиепідемічні заходи", пише "РБК-Україна".

"Не потрібно чекати "червоної" зони, аби прискорювати темпи вакцинації. На засіданні комісії ТЕБ та НС прийнято рішення про перехід Сумської області до "червоної" карантинної зони з 23 жовтня. А Житомирська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Хмельницька та Чернігівська області можуть потрапити до неї вже найближчим часом, якщо не посилять протиепідемічні заходи", - заявив урядовець.

"Наразі чітко зрозуміло, що протистояти тяжкому перебігу хвороби здатна вакцинація. 94% госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 за тиждень в Україні не були щеплені. Будь ласка, не зволікайте та не випробовуйте долю. Вакцинуйтеся - бережіть себе", - додав Олексій Чернишов.

Нагадаємо, із 15 жовтня Херсонська область увійшла до "червоної" зони адаптивного карантину. Із 18 жовтня до "червоної" зони приєдналися ще чотири області: Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська.