Ще 10 банків у процесі підключення до "єПідтримки"

Все про економіку та фінанси

За даними Мінцифри, на сьогодні вже 3,6 млн людей скористалися послугою "єПідтримка", в рамках якої повністю вакциновані українці можуть отримати 1 тис. грн. Із них вже майже 2 млн отримали кошти, зазначив міністр трансформації Михайло Федоров під час селекторної наради під головуванням прем`єра, пише "БізнесЦензор".

"Наразі до програми приєдналися 6 банків. Ще 10 проходять процес підключення. Загалом у банках відкрили більш ніж 4,6 млн спеціальних рахунків", – зазначив він.

Крім того, за його словами, Мінцифри активно співпрацює з Національною поліцією та кіберполіцією щодо виявлення транзакцій установам, які не надають визначені в переліку послуги.

Раніше заступник голови ОФісу президента Ростислав Шурма повідомив, що банки, які підключилися до програми "єПідтримка", уже виплатили українцям 1,5 млрд грн.

Раніше президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до держбюджету на 2021 рік, які передбачають виділення 8 млрд грнна виплату допомоги в рамках програми "єПідтримка".

Із 19 грудня кожен українець, який пройшов курс вакцинації від COVID-19, може отримати 1 тис. грн на спорт, книги, подорожі та відвідування культурних установ.

Як зазначалося, у програмі беруть участь державні Приватбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, а також monobank, Альфа-Банк та А-Банк.