СЕТАМ: Укргазбанк продав елеваторний комплекс за 298 млн грн

Все про економіку та фінанси

За даними ДП "СЕТАМ", Укргазбанк продав елеваторний комплекс та обладнання в Івано-Франківській області через голландський аукціон OpenMarket.

Як зазначається, сума продажу склала 298,1 млн грн.

"Майно банку реалізовувалось за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (голландський аукціон)", - констатує ДП "СЕТАМ" (підпорядковане Мін`юсту).

Коментар Юрія Носика начальника управління реалізації майна Укргазбанку:

"Цей сучасний елеваторний комплекс, потужністю 87 500 тонн, знаходиться в Івано-Франківській області, м. Городенка. Перший етап аукціонів за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій, тобто за принципом голландського аукціону, пройшов успішно. Тому, ми впевнені, що наступні етапи електронних торгів, які відбудуться 16, 22 та 23 липня, будуть не менш успішними. Ми вдячні ДП «СЕТАМ» за допомогу в організації електронних торгів та сподіваємось, що обраний план реалізації активів Укргазбанку зможе залучити ще більше учасників ринку до участі у торгах".

Коментар Олександра Мамро, гендиректора ДП «СЕТАМ»:

"Перший продаж майна Укргазбанку на голландських аукціонах повністю себе виправдав. Наші спільні зусилля та дієва взаємодія з продажу активу спрацювала і довела свою ефективність. У результаті елеватор був проданий з перших торгів і банк доповнив свою статистику успішних продажів через OpenMarket. Загалом Укргазбанк вже реалізував 117 лотів на 1,94 млрд грн".