СЕТАМ: Ощадбанк продав право на укладання договору фінлізингу на консервний завод

Все про економіку та фінанси

ДП "СЕТАМ" повідомляє, що Ощадбанк реалізував через держаукціон OpenMarket право на укладання договору фінлізингу на консервний завод в Кропивницькому.

Комплекс та обладнання знаходяться за адресою: Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Соколівське, просп. Соколівський (Комсомольський), 1А.

Ціна продажу склала 47,3 млн грн.

Передбачалися в т.ч. такі умови торгів:

- сплата залишку ціни продажу – рівними частинами протягом 84 місяців від дати укладення договору фінансового лізингу;

- перехід права власності на відчужуване майно відбувається в день повного розрахунку за договором фінансового лізингу, підписання додаткового договору та актів прийому – передачі предмета лізингу та проведення державної реєстрації права власності на комплекси;

- вимоги до переможця торгів (аукціону) - стабільний фінансовий стан переможця торгів (аукціону) згідно з його фінансовою звітністю або звітністю групи пов’язаних осіб до якої входить переможець торгів (аукціону), який (фінансовий стан) дозволятиме своєчасно та в повній мірі виконувати грошові зобов’язання за договором фінансового лізингу. У випадку, якщо переможець торгів (аукціону) є новоствореною компанією, обов’язковою умовою є наявність поруки платоспроможної компанії групи, до якої входить переможець торгів (аукціону).