Сенат США закликав Держдеп визнати Росію державою-спонсором тероризму

Все про економіку та фінанси

"Укренерго" звернулося до інвесторів щСенат США закликав Держдепартамент визнати Росію державою-спонсором тероризму. Голосування відбулося сьогодні, 28 липня, повідомляє The New York Times, констатує Liga.net.

Резолюцію, яка закликає Держдеп визнати РФ спонсором тероризму "за дії в Чечні, Грузії, Сирії та Україні", було схвалено одноголосно.

Ці дії країни-агресора "привели до загибелі незліченної кількості безневинних чоловіків, жінок та дітей", зазначили у тексті документа.

У резолюції Сенату зазначено, що армія Росії здійснила "чисельні масові страти безневинних мирних жителів і спробувала приховати свої злочини масовими похованнями по всій Україні".

ДОВІДКА. Держави-спонсори тероризму – список країн, які, згідно з офіційною позицією Держдепу США, надають підтримку актам міжнародного тероризму. Включення до списку спричиняє жорсткі економічні й політичні санкції США – заборона на постачання зброї, контроль експорту товарів подвійного призначення, заборони на економічну допомогу, а також накладення різних фінансових та інших обмежень. Складання списку розпочалося 29 грудня 1979 року. У різні періоди до нього були включені Лівія, Ірак, Південний Ємен і Сирія. Потім додалися Куба, Іран і КНДР.