СБУ проводить обшук у центральному офісі "Кернел"

Все про економіку та фінанси

СБУ проводить обшуки в центральному офісі агрохолдингу Кернел груп в Києві. Про це агентству «ЛигаБизнесИнформ» повідомило джерело в правоохоронних органах.

Нагадаємо, до складу групи входять Полтавський маслоекстракційний завод, Приколотнянський МЕЗ і Вовчанський МЕЗ, елеватори потужністю 2,2 млн тонн, агропідприємства, що мають в оренді 84,5 тис. га сільгоспземель. Підприємства холдингу виробляють продукцію під ТМ "Щедрий дар", "Стожар", "Любонька", "Чумак". Головою наглядової ради, генеральним директором і основним власником холдингової компанії Kernel Holding S.A. є Андрій Веревський.

Компанія в першому півріччі 2016 фінансового року (ФР, липень-2015-червень 2016) збільшила чистий прибуток на 79% - до $140,4 млн доларів при скороченні виручки на 19% - до $998,7 млн.

P.S. Як пише "Українська правда", в офіційному зверненні ради директорів "Кернел" до керівництва України зазначається, що кримінальна справа, в рамках якої проводився обшук в центральному офісі агрохолдингу "Кернел", "порушена за спотвореними фактами і не має перспектив".

"350 працівників нашої компанії були заблоковані в приміщенні з 13.00 по 19.00. Не оцінюючи сам формат обшуку, хочемо відзначити, що всі 15 вилучених документів компанія готова була віддати добровільно за 10 хвилин. Про це неодноразово були проінформовані співробітники, які проводили обшук", - йдеться у зверненні.

"Ми впевнені у своїй правовій позиції і доведемо її в суді. На нашу думку, кримінальна справа, в рамках якої проводився обшук, порушена за спотвореним фактам і не має перспектив. Ми неодноразово доводили свою правоту при чисельній зміні влади і нескінченних ротаціях в правоохоронних органах . Дана ситуація не стане винятком", - заявили в компанії.

"Ми не вимагаємо перевірки законності дій СБУ щодо "Кернел", покарання винних або публічних оцінок", - йдеться в листі.