СБУ провело обшук у бізнес-центрі "Міленіум", Коломойський каже, що в нього там немає офісу

Все про економіку та фінанси

У столичному бізнес-центрі “Міленіум”, який пов’язують з Ігорем Коломойським, пройшли обшуки, повідомив з місця події журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач, констатує “Радіо Свобода”.

Як зазначається, обшуки проводили співробітники Служби безпеки України. Вони тривали в четвер, 22 квітня, від 20:30 і закінчилися в ніч на 23 квітня.

І. Коломойський у коментарі журналісту телефоном повідомив, що він не отримував ніяких офіційних звернень від правоохоронців.

«Я в Дніпрі. Дивлюся кіно. Офісу у мене там немає», – сказав олігарх, додавши, що з якого приводу відбуваються обшуки, він не знає.

«Нічого не отримував. Ніяких сигналів або запитів», – додав він.

Раніше видання «Цензор.нет» повідомило, що до обшуків долучалися, крім СБУ, співробітники Служби зовнішньої розвідки. За інформацією видання, обшук проходить у справі «Центренерго».

За даними zn.ua, "суд дав дозвіл на проведення обшуків в «Міленіумі» в кінці березня, про що в офісі олігарха були чудово обізнані" (цитата). "Дозвіл діє місяць. Оточення Коломойського спокійно чекало гостей вже з 5 квітня", - пише видання.

P.S.

Прес-служба СБУ в коментарі "Українській правді" повідомила, що Служба безпеки України розслідує розтрату майна ПАТ "Центренерго" на суму майже 225 млн грн і провела обшуки і фігурантів кримінального провадження.

Цитата: "СБУ проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом продажу ПАТ "Центренерго" на різних сегментах ринку електроенергії, виробленої зазначеним державним підприємством за цінами, які на 20-30% нижче собівартості її виробництва. На переконання слідчих, це призвело до завдання збитків та розтрати майна ПАТ на суму майже 225 млн грн".

Зазначається, що 22 квітня 2021 року співробітники СБУ провели обшуки у фігурантів кримінального провадження. Вказано, що в результаті слідчих дій було вилучено електронні носії інформації та документи даного товариства. Наразі слідчі дії тривають