Сбербанк заявив про $67 млн боргів власника ТЦ "Магелан"

Все про економіку та фінанси

Відповідно до матеріалів Київського апеляційного госпсуду, Сбербанк подав позов до дочірнього підприємства «Край Проперті» та ПрАТ «Універсам №16» про стягнення 67,6 млн дол (справа №910/17048/17).

За даними держреєстру, кінцевими бенефіціарами дочірнього підприємства «Край Проперті» є Анатолій Юркевич та Ольга Юркевич.

У серпні власник київського ТЦ «Магелан» Анатолій Юркевич заявив журналістам про небажання передавати центр для Сбербанку. "У Сбербанку є бажання, у нас - ні. Тому зараз йдуть суперечки в судах і є судові арешти. Тому це нешвидке питання", - повідомив бізнесмен.

Як повідомлялося, до кінця минулого року структури А. Юркевича контролювали три ТЦ «Магелан» - в Києві, Харкові та Миколаєві. Бізнесмен планував побудувати ще один об`єкт комерційної нерухомості в Дніпрі. Але в грудні минулого року компанія добровільно передала харківський Магелан кредитору - ВТБ Банку.

Про борги групи «Мілкіленд» (Milkiland) Анатолія Юркевича читайте тут. Про невдалу спробу групи позбутися поруки перед НБУ по боргу збанкрутілого «Українського професійного банку» див. тут. Про боргові вимоги КУА «Практика» (серед бенефіціарів – А. Юркевич) до екс-власника збанкрутілих Дельта Банку та Кредитпромбанку М. Лагуна читайте тут.