Сбербанк РФ заблокував деякі активи ДТЕК в Нідерландах, обсяг вимог - $45 млн

Все про економіку та фінанси

Енергохолдинг ДТЕК повідомив, що 18 вересня 2020 року Сбербанк Росії пред`явив DTEK Energy B.V. вимогу погашення простроченої заборгованості та отримав ухвалу суду “про вжиття забезпечувальних заходів щодо деяких активів DTEK Energy B.V. в Голландії” (цитата).

“Дані дії не впливають на поточну діяльність компанії з видобутку вугілля і виробництва електроенергії. ДТЕК Енерго продовжує працювати безперебійно і здійснює планову підготовку до опалювального сезону 2020/2021 років”, - йдеться в повідомленні ДТЕК.

Енергохолдинг зазначає, що разом з ШУ Обухівська перебуває в діалозі з кредиторами щодо умов довгострокової реструктуризації позик.

DTEK Energy B.V в повідомленні на Ірландській фондовій біржі уточнило, що російський Сбербанк в Окружному суді Амстердама пред’явив вимогу про виплату близько $45,1 млн, констатує “Інтерфакс-Україна”.

Йдеться про висунення Сбербанком РФ вимоги про виплату за угодою про гарантію щодо платіжних зобов`язань деяких афілійованих осіб "ДТЕК Енерго" відповідно до кредитної угоди, укладеної між цими афілійованими особами та кредитором.