Салліван: США розширять військову допомогу Україні в разі вторгнення РФ

Все про економіку та фінанси

США нададуть Україні додаткову військову допомогу в разі вторгнення Росії, заявив під час брифінгу радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван, пише "РБК-Україна".

"Ми надамо Україні додаткову військову допомогу, крім тієї, що вже надаємо. І ми зміцнимо наших союзників на східному фланзі, надавши їм додаткові можливості у відповідь на цю ескалацію", - зауважив він, згадавши також про можливі серйозні економічні заходи у відповідь на дії РФ.

Салліван уточнив, що у разі подальшого вторгнення Росії в Україну східноєвропейські країни висловлять стурбованість за свою територіальну цілісність і розраховуватимуть на розширення американської військової присутності у своїх країнах. США готові позитивно відреагувати на такий запит. Але, як окремо наголосив радник американського президента, це може статися саме у разі подальшого російського військового вторгнення до України.

Нагадаємо, напередодні комітет Палати представників США затвердив проєкт оборонного бюджету на 2022 рік, який включає 300 млн доларів військової допомоги Україні