Салліван: Байден пригрозив Путіну зробити те, що не було зроблено в 2014 році

Все про економіку та фінанси

Радник з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що президент Джо Байден пригрозив Путіну рішучими економічними заходами у разі вторгнення Росії в Україну і вони завдадуть більшого удару, ніж санкції, введені в 2014 році. Про це він повідомив журналістам на брифінгу в Білому домі, пише zn.ua.

На запитання про конкретні наслідки, з якими зіткнеться Росія у разі прояву подальшої агресії щодо України, представник Білого Дому відмовився вдаватися до подробиць.

"Я подивлюся вам в очі і скажу, як президент Байден глянув в очі президенту Путіну і сказав йому сьогодні, що те, що ми не зробили в 2014 році, ми готові зробити зараз", — сказав Салліван.

Він також додав, що США координують свої дії з європейськими союзниками та готові зміцнювати оборонний потенціал України.

“Президент Байден підтвердив підтримку Америкою суверенітету та територіальної цілісності України. Він прямо сказав президенту Путіну, що у разі подальшого вторгнення Росії в Україну Сполучені Штати та наші європейські союзники дадуть відповідь рішучими економічними заходами”, — додав Салліван.

Зокрема, у відповідь на ескалацію США нададуть Україні додаткову допомогу понад ту, що вже надається, а також зміцнять союзників НАТО на східному фланзі додатковими засобами.

Тим часом, за словами Саллівана, Байден закликав Росію до деескалації та повернення на шлях дипломатії.