ЄС, Світовий банк, IFC, ЄБРР, ЄІБ критикують зміну керівництва "Нафтогазу"

Все про економіку та фінанси

Європейський Союз (ЄС), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Світовий банк і Міжнародна фінансова корпорація (IFC) виступили з такою заявою:

«Ми серйозно занепокоєні останніми подіями в «Нафтогазі України» - державній нафтогазовій компанії України, де тимчасово припинені повноваження наглядової ради та з метою звільнення діючого керівництва.

Ми закликаємо керівництво України забезпечити, щоб критично важливі управлінські рішення на державних підприємствах ухвалювалися у повній відповідності до основних засад визнаних стандартів корпоративного управління.

Останніми роками Україна досягла значного прогресу в реалізації реформи корпоративного управління у державному секторі, спрямованої на забезпечення прозорості, підзвітності та незалежності.

Існуєкритична необхідність зміцнити досягнутий прогрес, щоб покращити інвестиційний клімат в Україні та залучити вкрай потрібні інвестиції приватного сектора.

Ми сподіваємося, що українська влада підтвердить свою прихильність до продовження реформ, які розблокують інвестиції, що допоможуть країні вийти з кризи та реалізувати свій потенціал».