Україна сьогодні отримала від ЄС ще 300 млн євро із макрофіну

Все про економіку та фінанси

Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс заявив, що сьогодні Україна отримає від ЄС 300 млн євро - другу частину із першого траншу екстреної макрофінансової допомоги від Євросоюзу загальним обсягом 1,2 млрд євро, пише "БізнесЦензор".

"ЄС продовжить надавати політичну, фінансову та гуманітарну допомогу Україні", – зазначив чільний представник Єврокомісії.

Він додав, що вперше в історії Євросоюз профінансує закупівлю та доставку зброї до країни, що піддається нападу.

Нагадаємо, перші 300 млн євро від ЄС Україна отримала 11 березня.

P.S.

Міністерство фінансів повідомило, що сьогодні Україна отримала 300 млн євро фінансової допомоги Європейського Союзу, що є другою частиною першого траншу у рамках нової програми макрофінансової допомоги ЄС загальним обсягом 1,2 млрд євро.

"З урахуванням отриманих Україною 11 березня 2022 року 300 млн євро, у цілому перший транш в рамках нової програми макрофінансової допомоги ЄС становить на сьогодні 600 млн євро.

Вказані кошти будуть спрямовані на підтримання фінансової стабільності в Україні.

3 березня 2022 року Українською Стороною та Стороною ЄС було підписано Меморандум про взаєморозуміння та Кредитну угоду щодо отримання нашою державою пільгових позикових коштів макрофінансової допомоги ЄС у сумі 1,2 млрд євро", - йдеться в повідомленні Мінфіну.