Росіянам планують заборонити купувати нерухомість у ЄС

Все про економіку та фінанси

Європейський союз планує заборонити росіянам купувати європейську нерухомість, повідомляє Bloomberg, констатує zn.ua.

Пропозиція Європейської комісії передбачає припинення угод щодо нерухомості з російськими громадянами, резидентами та юридичними особами, забороняючи продаж або передачу, прямо чи опосередковано, «прав власності на нерухоме майно, розташоване на території ЄС, або частки у підприємствах колективного інвестування, що надають доступ до такого нерухомого майна».

Заборона поширюється на росіян, які не є громадянами ЄС і не мають посвідки на проживання у країнах-членах ЄС. Це не стосується тих, хто має громадянство або дозвіл на проживання в Європейській економічній зоні або Швейцарії.

Нові обмеження додають до шостого пакету санкцій Євросоюзу проти Росії, щоб посилити тиск на президента РФ Владіміра Путіна, який розпочав повномасштабну війну проти України. До шостого пакету входять також санкції проти нафтової промисловості Росії та найбільшого банку країни – Сбербанку.

План має отримати схвалення держав-членів ЄС цього тижня, перш ніж він набуде чинності, і до нього ще можуть бути внесені зміни.