Єрмак - послам G7: конкурс на посаду нового глави "Нафтогазу" стартує через півроку

Все про економіку та фінанси

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак на зустрічі з послами «Великої сімки», Швеції та ЄС розповів дипломатам про перебіг реформи корпоративного управління держкомпаніями, повідомляє Офіс глави держави.

Цитата з повідомлення:

"Керівник Офісу глави держави запросив послів та їхні країни долучитися до підготовки проекту закону про вдосконалення корпоративного управління юридичними особами, акціонером яких є держава, що забезпечить імплементацію в законодавство України сучасних міжнародних стандартів. Заступник керівника Офісу Президента Юлія Свириденко зазначила, що є мета чіткіше розмежувати функції держави як акціонера та прописати дуже прозорі критерії оцінки наглядових рад.

Щодо ситуації навколо «Нафтогазу України», то Андрій Єрмак повідомив, що 13 травня на зустрічі з наглядовою радою компанії за участю урядовців усій наглядовій раді буде запропоновано залишитися працювати під гарантії збереження конструктивного діалогу з новим головою правління НАК «Нафтогаз». Вона працюватиме до проведення нового прозорого конкурсу.

Керівник Офісу Президента також розповів, що сьогодні [3.05.2021] був підписаний контракт на 12 місяців з новим головою правління «Нафтогазу» Юрієм Вітренком, а наступного керівника обиратимуть на прозорому конкурсі, який стартує через 6 місяців. Коли почне працювати новий склад наглядової ради, автоматично розпочнеться підготовка до нового конкурсу щодо вибору голови правління".