Резніков - бізнесу: ще як мінімум 10 років буде попит на воєнну продукцію та послуги

Все про економіку та фінанси

Українському бізнесу варто розробляти свої моделі з урахуванням війни та повоєнної наявності в Росії агресивного режиму "щонайменше на 10-річний термін": протягом цього періоду напевно буде попит на таку продукцію й послуги. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков на онлайн-конференції Forbes Ukraine, пише Liga.net.

"Я б прив`язувався щонайменше на 10 років, виходячи з того, що це стратегія НАТО, розуміння й оцінка їх аналітиками подальшого розвитку подій із країною-агресором", – сказав він.

Як висловився міністр, навіть після перемоги, що "відбудеться, умовно кажучи, цього року або на початку наступного", "росіяни не сядуть на космічні кораблі, що залишилися у них на Байконурі, й Ілон Маск не зробить гуманітарну місію і всіх відправить у космос".

"Цього не буде. Вони залишаться нашими сусідами з тим політичним ладом, який там сьогодні є. Це означає, що нам потрібно жити в країні, яка має навчитися, – вона вже навчилася – забезпечувати свій захист. Щоб вони не повернулися через 3-4-5 років, зализавши рани", – пояснив він.

Він зазначив, що відновлення тільки ракетного боєкомплекту в окупантів "займе до п`яти років" – з урахуванням санкцій, відсутності мікрочипів й інших складників від інших країн.

Тому, за словами глави Міноборони, будувати свій бізнес, зав`язаний на забезпеченні обороноздатності України, "спокійно і сміливо можна щонайменше на 10 років".

Резніков також додав, що ЗСУ майбутнього, бажано найближчого, мають бути максимально оснащені БПЛА, системами "зашумлення" ворожих БПЛА, радіозв`язком, системами зв`язку, автоматизованими системами управління й іншим обладнанням.

"За великим рахунком, потрібно, щоб у нас з вами воювали дрони, зберігаючи життя солдатів. Тому я стратегію – щонайменше – писав би на 10 років, попри обмеження МО з трирічним планом закупівель озброєнь", – додав він.