Рейтинг найбільш збиткових ТОП-банків за січень-вересень

Все про економіку та фінанси

За підсумками січня-вересня 2015 року серед банків з першої групи класифікації НБУ (група найбільших) найзначніший збиток зафіксував ВТБ Банк (-16,3 млрд грн).

За ним йдуть Unicredit Bank (-8,7 млрд грн), Укрексімбанк (-8,3 млрд грн), Промінвестбанк (-6,3 млрд грн), Ощадбанк (-5,4 млрд грн).

На ринку простежується чітка й закономірна тенденція: хто активніше формував резерви під кредитний портфель, у того й більші збитки. А найпасивніші у "резервному" вимірі Укрсиббанк і Приватбанк задекларували прибутки.

Рейтинг ТОП-банків з найгіршим рівнем ліквідності див. тут.

P.S. У рейтинг не включений банк "Фінанси та кредит", у який введена тимчасова адміністрація: його збиток за 9 місяців склав 9,08 млрд грн, причому у вересні - близько 7,3 млрд грн.

Якщо ж згадати про вже "покійний" «Дельта Банк», то в січні-серпні його збиток, за даними знову ж таки АУБ, становив 50,6 млрд грн. (у серпні – 2,58 млрд грн).

А збиток теж "усопшого" банку "Надра" за І квартал-2015 склав 21,7 млрд грн.

Рейтинг банків за відтоком депозитів населення в ІІ кварталі читайте тут, за 1-е півріччя – тут, за 9 місяців - тут, у 2014 році – тут.

Рейтинг банків за відтоком коштів юросіб в ІІ кварталі читайте тут, за 1-е півріччя – тут, за 9 місяців - тут, у 2014 році – тут.

Рейтинг найбільш збиткових і прибуткових банків у 1-му півріччі читайте тут, в 2014 році – тут