Revolut зареєстрував дочірню компанію в Україні

Все про економіку та фінанси

Фінтех-компанія Revolut у вересні 2021 року зареєструвала офіційну юридичну особу в Україні, пише Liga.net з посиланням на ain.ua.

За даними держреєстру юросіб, компанія була офіційно оформлена у вересні цього року. Вона називається ТОВ "Револют Технолоджіс Юкрейн", її бенефіціаром вказаний Revolut Ltd. Керівник – Владислав Яценко. Зареєстровані види діяльності компанії — комп`ютерне програмування (основне) та інше програмне забезпечення. Статутний капітал компанії складає 10000 грн.

Revolut – британська фінтех-компанія, заснована у 2015 році українцем Владиславом Яценком та росіянином Миколою Сторонським, колишніми працівниками банку Credit Suisse. Застосунок Revolut дозволяє здійснювати банківські операції онлайн, купувати криптовалюту та цінні папери. При цьому компанія немає фізичних відділень. У ході залучення інвестицій у 2018 році компанія була оцінена в $1,7 млрд, ставши єдинорогом і була визнана одним із найшвидше зростаючих фінтех-стартапів Європи. Працює у 35 країнах. Обслуговує близько 16 млн клієнтів і проводить 150 млн трансакцій на місяць.

У 2020 році дохід Revolut склав $361 млн. Це на 57% більше, ніж 2019 року. 15 липня 2021 року необанк Revolut залучив $800 млн інвестицій у рамках нового раунду фінансування. У травні Revolut дозволила здійснювати грошові перекази в Україну більш ніж у 30 валютах.