Reuters: США можуть обмежити експорт телефонів і автозапчастин у Росію

Все про економіку та фінанси

Офіційні особи США розглядають можливість прийняття проти Росії жорстких заходів експортного контролю, що включають обмеження імпорту в РФ смартфонів, основних компонентів літаків та автомобілів, а також матеріалів багатьох інших секторів. Про це повідомляє Reuters із посиланням на неназваного представника адміністрації президента Джо Байдена, пише Liga.net.

Вони стануть доповненням до економічних санкцій, які адміністрація Байдена розглядає у разі нового вторгнення Росії до України.

Ці заходи включають "надзвичайні" заходи експортного контролю, які можуть перекрити доступ до багатьох промислових та споживчих технологій у Росії, сказав чиновник.

За його словами, ці потенційні заходи будуть безпрецедентними для Росії – будуть задіяні інструменти, які використовувала адміністрація колишнього президента Дональда Трампа для створення перешкод китайській телекомунікаційній компанії Huawei у доступі до передових напівпровідників.

Підставою для таких дій є той факт, що напівпровідники, які використовуються у телефонах Huawei, включають деталі, розроблені у Сполучених Штатах, сказав чиновник.