Reuters: Британія надасть Україні військову допомогу ще на $1,6 млрд

Все про економіку та фінанси

Велика Британія заявила, що надасть Україні ще 1,3 млрд фунтів (1,6 млрд дол) стерлінгів у вигляді військової підтримки та допомоги, повідомляє Reuters із посиланням на заяву британського уряду, пише Liga.net.

Як зазначається, Лондон взяв на себе таке зобов`язання напередодні відеодзвінка лідерів Великої сімки з президентом Володимиром Зеленським.

Новий військовий пакет в 1,3 млрд фунтів (близько $1,6 млрд) майже вдвічі перевищує попередні зобов`язання Великої Британії щодо витрат для України.

За інформацією британського уряду, це найвищий рівень витрат із часів воєн в Іраку та Афганістані.

"Жорстокий напад Путіна не тільки спричиняє незліченні руйнування в Україні – він також загрожує миру та безпеці у всій Європі", – заявив прем`єр-міністр Борис Джонсон, який минулого тижня став першим західним лідером, який виступив перед українським парламентом з початку повномасштабного вторгнення Росії.

Додаткові витрати для України надходитимуть із резерву Великої Британії, який уряд використовує у разі надзвичайних ситуацій.

Уряд також заявив, що наприкінці цього місяця Джонсон проведе зустріч з провідними оборонними компаніями, щоб обговорити збільшення виробництва у відповідь на зростання попиту, викликаного війною в Україні.